155 کــد کــالا:
بازگشت به بالای صفحه بازگشت به بالای صفحه

مشخصـات کلی مشخصـات فنی نقـد و بررسی نظـرات کاربران امتیـاز کاربران
بیت دیفندر 2016 - اینترنت سکیوریتی پنج کاربره - لایسنس Bitdefender 2016 Internet Security - Up to 5 PCs - License
وضعیـت:
مشخصــات فنــی
در یک نگاه
مدت لایسنس یک ساله
تعداد کاربران پنج کاربره
نقــد و بررســی

نرم افزار Bitdefender یکی از قدرتمندترین نرم افزارهایی است که در حوزه امنیت کامپیوتر فعالیت دارد. این بسته نرم افزاری علاوه بر اینکه از کامپیوتر شما در برابر ویروس ها محافظت می کند، جلوی ورود نرم افزارهای جاسوسی و اسپم ها را نیز گرفته و محیطی امن را برای کاربران فراهم می کند.

با استفاده از نرم افزار Bitdefender به راحتی می توانید از روی حافظه های جانبی بر روی کامپیوتر خود هر فایلی را انتقال دهید بدون اینکه نگران انتAntivirusقال ویروس ها باشید. این نرم افزار امنیتی هر گونه اتصال به USB کامپیوتر را کنترل کرده و از انتقال برنامه های مخرب جلوگیری می کند.

نرم افزار امنیتی Bitdefender دارای ویرایش های مختلفی می باشد. در ویرایش Internet Security این محصول علاوه بر موارد فوق ابزارهای دیگری به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران در شبکه های اجتماعی و همچنین حفاظت از اطلاعات حساب بانکی آنان در مواقع انجام خریدهای اینترنتی در نظر گرفته شده است. دیواره آتش دو طرفه از دیگر ابزارهای موجود در ویرایش Internet Security است که به کاربران اجازه می دهد دسترسی برنامه های کاربردی کامپیوتر خود را به اینترنت مدیریت نمایند.

از دیگر قابلیت های اضافه شده به ویرایش Internet Security که بسیار مناسب خانواده های ایرانی است قابلیت مدیریت دسترسی کودکان به اینترنت است. با استفاده از این قابلیت والدین قادر خواهند بود مشخص کنند که در چه بازه ی زمانی کودکان اجازه خواهند داشت از اینترنت استفاده کنند و چه سایت های اینترنتی برای استفاده آن ها مجاز خواهد بود. به این ترتیب می توان از دسترسی کودکان به محتوای نامناسب جلوگیری کرد.

ویرایش Total Security آخرین و کامل ترین ویرایش نرم افزار امنیتی Bitdefender می باشد. در این ویرایش علاوه بر قابلیت های سایر ویرایش ها، امکاناتی به منظور ردیابی لپ تاپ های سرقتی ارائه شده است. با استفاده از این قابلیت کاربر قادر خواهد بود از موقعیت مکانی لپ تاپ سرقتی خود از طریق اینترنت آگاه شود و همچنین می تواند لپ تاپ خود را با استفاده از اینترنت کنترل کرده و آن را قفل نماید.

قابلیت ذخیره سازی آنلاین فایل های مهم از دیگر قابلیت های نسخه Total Security است. با استفاده از این قابلیت کاربران می توانند فایل هایی را که بسیار مهم هستند بر روی یکی سرورهای امن شرکت Bitdefender بصورت آنلاین ذخیره کنند. همچنین در صورتی که این فایل ها بر روی کامپیوتر کاربر ذخیره شوند با استفاده از نرم افزار امنیتی Bitdefender می توان محتویات آن را رمزنگاری کرد تا سایرین قادر به دسترسی به اطلاعات آن نباشند.

شکل زیر قابلیت های ویرایش های مختلف نرم افزار امنیتی Bitdefender را با یکدیگر مقایسه می کند.

Comparision

نظرات کاربران
تاکنون 1 نظر در مورد این محصول به ثبت رسیده است. شما هم می توانید نظرات خود را در مورد این کالا بیان کنید

کاربران محترم و عزیز راستین بازار در صورتی عضو راستین بازار هستید لطفاً قبل از ثبت نظر وارد راستین بازار شوید تا در آینده نیز بتوانید لیست نظرات خود و همچنین وضعیت آن ها را مشاهده کنید.

متـن نظر:
ماهیلا (1394/02/05)
وای چه ارزون!!!
امتیاز کاربران
امتیــاز کاربــران به Bitdefender 2016 Internet Security - Up to 5 PCs - License (از مجموع 0 رای ثبت شده)
جهت ثبت امتیاز لطفاً ابتدا به راستین بازار شوید.
روش های تماس با راستین بازار آدرس امور مشتریان ۰۲۱-۲۸۱۳۸