خدمات مرکز تماس

 

مرکز تماس راستین ارقام با بهره مندی از کادری متخصص و زبده برای پشتیبانی از مشترکین خود شرکت راستین ارقام و همچنین شرکت های کارفرما مانند شرکت وایمکس مببین نت، آسیاتک، پست جمهوری اسلامی ایران و پیک بادپا اقدام به جذب افرادی با آشنایی کامل به خدمات کامپیوتری و پاسخگویی نموده است.


همانطور که عنوان شد شرکت راستین ارقام طی 10 سال فعالیت خود و با توجه به اهداف این شرکت از طریق نمایندگان و عاملیت های متعهد و متعدد کشوری به صورت با واسطه یا Back to back (B2B) یا بدون واسطه (B2C) با مشتریان (End User) خود در تماس بوده است. شرکت در سال 1393 با توجه به ضرورت مشتری مداری و لزوم درک نیازها و خدمات مورد نیاز مشتریان، تصمیم گرفت علاوه بر حفظ شبکه فروش سراسری و قدرتمند خود، یک شبکه مستقیم بی واسطه (B2C) نیز ایجاد نماید و در این راستا شرکت بر آن شد تا به عنوان حامی مالی و مشاور در فروشگاه اینترنتی راستین بازار سرمایه گذاری نماید. این فروشگاه اینترنتی که نماد اعتماد الکترونیک خود را در سال 1393 دریافت نموده بود توسط هولدینگ نرم افزاری شرکت راستین ارقام (با نام تجاری راستین افزار) رسما راه اندازی گشت.


این سایت دارای گرافیکی ساده و نسبتا به روز شده و موتور سرچ مناسب برای پیدا کردن کالای مورد نظر می باشد
. درمهم ترین رنکینگ جهانی که در سایت الکسا ثبت می شود، راستین بازار از زمان راه اندازی تا به حال، رشد بسیار شگفت انگیزی داشته است.


 

 

 

 


کنترل و تضمین کیفیت :

 

در بخش پشتیبانی مرکز تماس راستین ارقام در هر شیفت کاری یک نفر سرپرست، پیش بینی شده که به طور مستمر و مستقیم با اپراتورها در ارتباط بوده و مسئولیت کنترل و نظارت بر مواردی مانند راهنمایی اپراتورها در حین فعالیت و... بر عهده ایشان می‌باشد.

شیفت‌بندی به گونه‌ای تنظیم شده که همه روزه (حتی ایام تعطیل) از ساعت 8:30 صبح الی 24 در سه شیفت کاری، اپراتورها در مرکز تماس حضور داشته و آماده ارائه خدمات پشتیبانی به مشترکین شرکت کارفرما می‌باشند. تعداد روزهای حضور هر اپراتور در هفته (با احتساب دو روز OFF) پنج روز کاری بوده و قابلیت حضور 100 نفر اپراتور به صورت همزمان را در مرکز تماس وجود دارد. در مرکز تماس راستین ارقام قابلیت فعالیت اپراتورها بصورت شبانه روزی و در سه شیفت کاری نیز وجود دارد.

 

 

عملیات کنترل کیفیت پاسخگویی نیز از طریق بررسی مکالمات اپراتورها، توسط کارشناس واحد کنترل کیفیت (QC) انجام می‌گیرد. بدین شکل که در هر شیفت کاری در هر روز فایل صوتی حداقل سه تماس از هر اپراتور ذخیره و شنیده شده و فرم ارزشیابی عملکرد برای هر کارشناس تکمیل گردیده و با معیارهای سنجش عملکرد تطبیق داده خواهد شد. نکات مثبت و منفی هر تماس به طور جداگانه برای هر اپراتور ثبت شده و در آخر امتیازدهی می شود و بر حسب امتیاز کسب شده پاداش و جریمه برای هر اپراتور در نظر گرفته خواهد شد. توضیحات و تذکرات لازم نیز در مورد نکات مذکور به اپراتورها ارائه می گردد.

 

 

 


خدمات سایت عمدتا در سه زمینه است:

1-     بررسی و مقایسه محصولات

2-      معرفی خدمات و مشاوره فنی

3-      فروش محصول و ارسال آن


این فروشگاه با داشتن نمایندگی معتبر و خرید پکیج ها با تعداد بالا از برندها و خدمات می تواند قیمت تمام شده کمتری را در سایت ارائه دهد. محصولاتی چون وایمکس مببین نت و زیر ساخت نرم افزاری آن(نرم افزار های CRM و BSS)، مودم های 
ADSL، مودم های همراه3G  و 4G، بیت دیفندر اس اُ اس BitDefender SOS، نرم افزار آنتی ویروس اریجینال بیت دیفندر و ... در راستین بازار ارائه شده است.

همچنین فروشگاه اینترنتی راستین بازار، ضمانت پایین ترین قیمت را به مشتریان می دهد و در صورت ارائه دلایل قابل قبول توسط مشتری، مبلغ اختلاف قیمت نسبت به سایر منابع به مشتری مسترد می گردد. در راستین بازار فروش محصولات و خدمات طرح مبین نت به صورت فراگیر کشوری بوده و این فروشگاه اینترنتی نماینده رسمی مبین نت می باشد. مشتریان برای استفاده از خدمات راستین بازار می توانند در سایت ثبت نام کرده و از خدمات مشترکین و هواداران استفاده نمایند.


با توجه به  ارتباط اینترنتی و تبادل اطلاعات و وجود چاله های امنیتی در شبکه ها، رایانه ها و تلفن های همراه، نیاز به نرم افزار آنتی ویروس و محافظت از اطلاعات و فایل ها ضروری است. در این راستا فروشگاه اینترنتی راستین بازار خدمات امنیتی خود را به صورت یک بسته پیشنهادی که شامل آنتی ویروس بیت دیفندر با لایسنس اریجینال و پشتیبانی فنی آن و همچنین خدمات طلایی اس اُ اس بیت دیفندر که تمام سرویس های کامپیوتری را برای مشترکین بیت دیفندرِ پیشنهاد می دهد.


فعالیت جدید ما در سال 2015 با عنوان اس اُ اس بیت دیفندر  به سه شیوه در خدمت مشتریان گرامی می باشد:


1- مشاوره تلفنی: در حین نصب برنامه یا پس از آن ممکن است مشکلاتی برای مشتریان ایجاد شود که می توانند با شماره تلفن 28138 از سراسر کشور تماس گرفته و با ترافیک پایین، مشاوره دریافت نمایند.

2- برطرف کردن مشکلات از طریق برنامه تیم ویوور: با این برنامه اپراتور امداد بیت دیفندر، مشکلات نرم افزاری شما را رصد کرده و برطرف می نماید.

3- مراجعه حضوری: در صورت وجود مشکلات اینترنتی و درخواست مشتری برای مراجعه حضوری، کارشناس فنی سیار امداد بیت دیفندر در محل حاضر شده و اقدام به بررسی و  امدادرسانی به رایانه شما خواهند نمود.

 

 مشتریان عزیز علاوه بر سرویس های بیت دیفندر می توانند درخواست های تخصصی برای ارتقا، نصب انواع ویندوز، نصب انواع برنامه متداول و تخصصی کامپیوتر، عیب یابی کامپیوتر، تعمیر و حتی مشاوره برای خرید را هم از کارشناسان درخواست نمایند.در صورتی که مشتری، شرکتی بوده و تقاضای نیروی مقیم در شرکت را داشته باشد. شرکت موظف است پس از بررسی پیشنهاد و بستن قرارداد اولیه، کارشناس  اس اُ اس بیت دیفندر را برای محافظت از سیستم ها و شبکه ی داخلی آن اعزام نموده و پیگیر فعالیت های کارشناس و روند خدمات خود در شرکت مربوطه باشد. شرکت بیت دیفندر طی قرار دادی که در سال 1393 با راستین بازار بسته است، پشتیبان محصولات و خدمات ضمانت شده می باشد.

راستین بازار به عنوان فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتالی و کامپیوتری (به خصوص مودم و تجهیزات شبکه) و خدمات فنی با شرکت های مبین نت، بیت دیفندر، ال جی، آسیا تک، دبلیو نت و... همکاری می نماید.