عنــــوان مقاله: تاخیر در پاسخ به نظرات
تاریـخ درج مقاله: 1395/04/19 - 14:33
دفعات نمایش: 3039 بار
متاسفانه در چند روز اخیر تغییراتی که در سرور راستین بازار اعمال شد، بخش نظرات وب سایت را از دسترس خارج نمود. لذا امکان پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان محترم وجود نداشت و کامنت های بسیاری از مخاطبین بدون جواب ماند. در حال حاضر تیم برنامه نویسی وب سایت در حال مرتفع کردن این مشکل بوده و امیدواریم به زودی این مشکل برطرف شود.
بسمه تعالی


در ابتدا -هرچند با تاخیر- عید سعید فطر را به شما عزیزان تبریک میگوییم و قبولی طاعات و عباداتتان را از درگاه حضرت حق آرزومندیم. همچنین امیدواریم که مضاعف شدنِ این ماهِ مبارک با گرمای سوزاننده ی تابستانِ امسال، که به اذعان بسیاری جزو گرمترین تابستان های چند سال اخیر بوده است، در خدمت رسانی ما به شما خللی وارد نکرده باشد و شما از ما راضی بوده باشید.

البته همانطور که متوجه شده اید متاسفانه در چند روز اخیر (از روز سه شنبه تا کنون) بدلیل بوجود آمدنِ یک سری مشکلاتِ نرم افزاری در بخش نظرات وب سایت، امکان پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان محترم از ما سلب شد و کامنت های بسیاری از مخاطبین بدون جواب ماند. بنابراین بنده ی حقیر، به عنوانِ مدیرِ وب سایتِ راستین بازار، از طرف خود و سایر دست اندرکاران به خاطرِ ناهماهنگیِ صورت گرفته از شما صمیمانه پوزش می طلبم و امیدوارم که مشکل بوجود آمده را نیز همچون همیشه با بزرگواری تان بر ما ببخشید و آن را حمل بر بی توجهی ما به سوالاتِ خویش نفرمایید. در حال حاضر تیم برنامه نویسی وب سایت در حال مرتفع کردن این مشکل بوده و امیدواریم تا آخر امروز این ایراد برطرف شود.

با تشکر از همراهی ها و بزرگواری های همیشگی شما
منبــع خبــر: راستین بازار
راستین بازاری های عزیز، شما می توانید سوال یا نظر خود را در مورد این مقاله بیان کنید.
آدرس پست الکترونیکی:
نام و نام خانوادگی:
نظر شما با موفقیت ثبت شد و پس از بررسی منتشر خواهد شد.
عرفان میرزاخانی (1395/05/19)
خیییییییییییییییلی عالی هستین ....
مدیر سایت
با سلام
ممنون از لطف شما
محمدسعید اصفهانی (1395/04/21)
من که خودم به شخصه داشتم شاکی می شدم. تقریبا یه 5 روزی منتظر بودم تا جوابم رو بدین!!!! ولی به هرحال ماهم از شما ممنونیم که به ما احترام گذاشتین و علتش رو گفتین. مرسی
روش های تماس با راستین بازار آدرس امور مشتریان ۰۲۱-۲۸۱۳۸